• image

BORÇ FİNANSMANI

Şirketler, büyümeyi finanse etmek ya da kısa dönem işletme sermayesi ihtiyacı gibi, değişik nedenlerle sermayeye ihtiyaç duyuyorlar. JOINT CAPITAL, müşterilerine sermaye artırma gereksinimleri konusunda hizmet verir.

Borç piyasaları giderek karmaşık ve hızla değişmekte ve sürekli olarak dalgalanan kurumsal ihtiyaçlara yol açmaktadır. JOINT, müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak ve özel çözümler geliştirmek için çalışır. JOINT, satın alma, proje finansmanı ve büyüme finansmanı gibi farklı finansman hizmetleri sunmaktadır. JOINT, müşterinin çıkarlarını göz önünde bulundurarak bağımsız ve özelleştirilmiş çözümler sunar.

İşlem tecrübemiz, süreç bazlı yaklaşım ve yetenekli ekibimiz sayesinde müşterilerimize fonlama düzenlemelerini optimize etmelerinde yardımcı oluyoruz.

Finansmanın nerede olduğunu ve nasıl yapılandırılması gerektiğini bilmek, birleşme ve devralma görevlerini tamamlamak açısından kritik önem taşır. JOINT’in deneyimli danışmanları, müşterilerimizin yeterli borç sermayesi sağlamalarına, mevcut varlıkların yeniden finanse etmelerine veya uluslararası piyasalarda gelişmiş ve özelleştirilmiş borç paketlerine erişmelerine yardımcı olmaktadır.